HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Derince´de Sağlık İçin Büyük Adımlar
Orjinal Resim

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe’nin öncülüğünde düzenlenen Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ne ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi. Sağlığın her şeyden önce geldiğini belirten Başkan Gökçe, “Halkımızla birlikte hareket ederek sağlıklı bir yaşam için adım atmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Yürüyüşe Katılım Yoğundu

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe’nin ev sahipliğinde düzenlenen Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü, Çınarlıdere Mesire Alanı’nda gerçekleşti. ‘Çevre Denince; Temiz Derince’ temalı etkinlikler kapsamında organize edilen programa Başkan Gökçe eşi Av. Sibel Gökçe ile katılırken CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun yanı sıra belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, belediye daire müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.

 

“Sağlık Her Şeyden Önce Gelir”

Derincelilerin mutluluğu için çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Gökçe, “Sağlık her şeyden önce gelir. Halkımızla birlikte hareket ederek sağlıklı bir yaşam için adım atmaya devam edeceğiz. Bu etkinliklerle çevre bilincimizi ve yaşam kalitemizi arttırıyoruz. Halkımızın bu ilgi ve katılımından da anladığım üzere doğru yolda olduğumuzu görüyorum. Kıymetli vatandaşlarımıza katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizler Derincelilerin mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz. Hem sahada hem de sosyal alanlarda faaliyetlerimiz devam ediyor. Bundan sonraki süreç içerisinde de bu tür faydalı etkinlikler organize etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Oluşturulma Tarihi :  8.07.2024 10:28:37
Okuma Sayısı : 61