HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Derince´de Yoğun Mesai Sürüyor
Orjinal Resim

Derince Belediyesi ekipleri ilçe genelinde ihtiyaç duyulan noktalarda asfalt ve kaldırım düzenlemelerini gerçekleştirirken Başkan Gökçe çalışmaları yakından takip ediyor

ASFALT VE KALDIRIM DÜZENLEMESİ

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe yönetiminde ilçedeki sorunlar hızla çözüme kavuşurken, kentin her noktasında farklı bir çalışma söz konusu. Derince Belediyesi ekipleri, ilçe halkının daha mutlu bir yaşam sürdürmesi için tüm eksikleri bir bir giderirken son olarak Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ve kaldırım düzenlemeleri gerçekleştirdi. Halkın ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Derince Belediyesi ekipleri Çınarlı Mahallesi’nde Basın Sitesi ile Nene Hatun Okulları arasında yıllardır talep edilen Taşköprü Yolu Sokak’taki kaldırım sorununu çözüme kavuşturuyor. Bölgeye yapılan kaldırımlar özellikle Basın Sitesi’nde ikamet eden bölge sakinleri ve okula giden öğrencilerin güvenliği için büyük önem arz ediyor.

BAŞKAN GÖKÇE’DEN İNCELEME

Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri üstyapı düzenlemeleri kapsamında ihtiyaç duyulan bölgelerde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Çenedağ Mahallesi Emir Sokak ve Dik Sokak’ta asfalt çalışması yapan ekipler bölgeyi pırıl pırıl bir görünüme kavuşturdu. İSU’nun yaptığı altyapı çalışmasının ardından üstyapısı bozulan Emir Sokak ve Dik Sokak’ta ilk olarak zemin tesviye çalışması yapan ekipler, ardından 300 ton asfalt seriminde bulunarak asfaltlamayı tamamladı. Bölgeye giderek devam eden işlemleri yerinde inceleyen Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe “İlçemizde üstyapı düzenlemesi bekleyen bölgelerimizi asfaltlamaya devam ediyoruz. Bugün de Çenedağ Mahallemizdeki Emir ve Dik sokaklarımızda yapılan çalışmaları yakından takip ettik” dedi.

Oluşturulma Tarihi :  5.07.2024 11:32:39
Okuma Sayısı : 84