HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Başkan Gökçe Birlikspor Ailesini Konuk Etti
Orjinal Resim

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe, elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Derince Birlikspor ailesini konuk etti

ŞAMPİYON SPORCULAR

Kentimizin köklü takımlarından Derince Birlikspor, elde ettiği başarılarla adından söz ettiriyor. Bu sezon gerek a takım düzeyinde gerekse altyapı kategorilerinde başarılı neticelere imza atan Derince Birlikspor camiası geçmiş dönemde kulüp başkanlığı da yapan Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe’nin konuğu oldu. Ziyarette grup şampiyonu olan U 13 ve U 14 takım sporcularının yanı sıra 28 Haziran Ortaokulu ile Türkiye dördüncüsü olan kadroda yer alan Ahmet Tunahan Esen, Yakup Yılancı, Ceyhun Kıymaz, Ömer Kurt ve yine amatör milli takıma seçilen sporcu Kaan Kansız kupa ve madalyaları ile birlikte yer aldı.

BAŞKAN GÖKÇE KUTLADI

Başkan Gökçe’nin makamında gerçekleşen görüşmede Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Derince Birlikspor Başkan Vekili Şaban Eraslan, aynı zamanda yönetim kurulunda yer alan Sırrıpaşa Mahalle Muhtarı Hülya Yıldırım, Fatih Sultan Mahalle Muhtarı Bülent İçen, yönetim kurulu üyeleri, spor adamları ve teknik kadro da hazır bulundu. Derince Birlikspor camiasını başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Gökçe, “Sevgili sporcularımızı, ailelerini, antrenörlerini ve kulüp yönetimini tebrik ediyor, hem sporda hem de okulda başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

Oluşturulma Tarihi :  5.07.2024 11:30:26
Okuma Sayısı : 74
Fotoğraflar