HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Geleceğin Sporcuları Derince´de Yetişiyor
Orjinal Resim

Derincespor Kulübü, 24 farklı branşta yaklaşık 19 bin sporcuya hizmet vermeye devam ediyor

 

Voleybolda Altyapı Çalışmaları

24 farklı branşta yaklaşık 19 bin sporcuya hizmet veren Derincespor, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Voleybol kategorilerinde bu yıl önemli başarılara imza atan sarı lacivetli kulüp, altyapı çalışmalarına da büyük önem veriyor. Gerçekleşen antrenmanlarda 2007-2015 arası doğumlu sporcular antrenörler eşliğinde Şehit Osman Gazi Çetingöz Kapalı Spor Salonu’nda idmanlara devam ediyor.

 

Antrenmanlar 5 Ayrı Kurs Merkezinde

Derincespor bünyesinde yer alan bir diğer önemli branş olan teakwondo için de antrenmanlar 5 ayrı merkezde gerçekleşiyor. Sırrıpaşa Gençlik ve Spor Merkezi, Kusachi Kültür Merkezi Dumlupınar Spor Salonu, Şehit Osman Gazi Çetingöz Spor Salonu, Şehit Emre Kaan Arlı Spor Salonu ve Çınarlı Ortaokulu Spor Salonu’nda yapılan antrenmanlarda geleceğin şampiyonları yetiştiriliyor.

 

Derinceli Kızlar 4-2 Galip

Kadın futbolunda da önemli çalışmalara imza atan Derincespor Kulübü, altyapıda yapılan atılımlarla önemli bir aşama kaydetti. Bu kapsamda kulüp bünyesinde antrenmanlarını sürdüren Derincespor Kadın Futbol Okulu, 42 Evler Arena Halısaha’sında karşılaştığı Kocaeli Kadın Futbol Kulübü’nü 4-2 mağlup etmeyi başardı. Sahadan galibiyetle ayrılan minik kızlar büyük bir mutluluk yaşadı.

Oluşturulma Tarihi :  20.11.2023 10:31:27
Okuma Sayısı : 37