Derince'de Çalışmalar Dört Koldan Sürüyor
14.07.2019
Başkan Aygün, Ankara’dan İki Müjdeyle Döndü
13.07.2019
15 Temmuz Şehitlerimiz Derince’de Anılacak
12.07.2019
Anasayfa > Haberler > Ramazan’da Çocuklar Çok Daha Mutlu
Ramazan’da Çocuklar Çok Daha Mutlu
Çayhane etkinlikleri ile her akşam yüzlerce Derincelinin bir araya geldiği Kent Meydanı’nda çocuklar için hazırlanan eğlence programları miniklere keyifli anlar yaşatıyor

 
 
Başkan Aygün Yalnız Bırakmıyor

Derince Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca Kent Meydanı’nda kurduğu çayhane etkinlikleri vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Her gün okunan akşam ezanının ardından oruçlarını açan Derinceliler sonrasında Kent Meydanı’na gelerek gecenin ilerleyen saatlerine kadar kendilerine ikram edilen çayları yudumlayarak, sohbet ediyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün de katılarak vatandaşları yalnız bırakmadığı Kent Meydanı’ndaki çayhane etkinlikleri bu kez çocuklar için düzenlendi.

 

 

Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Kent Meydanı’nda kurulan oyun alanında sahnelenen etkinliklere iştirak eden minikler, gönüllerince eğlenme imkanı buldu. Geleneksel sahne sanatlarından kavuklu ve pişekar, meddah, ateşbaz ve sihirbaz gösterileri ile eğlenen çocuklar palyaço, Nasrettin Hoca ve tahta bacaklı adam ile hoşça vakit geçirdi. Derince Belediyesi’nin ikramı olan pamuk şeker ve patlamış mısır eşliğinde eğlenen çocuklar, yüzlerini de boyatarak Ramazan akşamının coşkusunu en güzel şekilde yaşamış oldu.

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar