KOÜ’den Meme Kanseri Farkındalık Yürüyüşü
08.10.2019
Gençlik Merkezi İhalesine Yoğun Katılım
07.10.2019
Aygün: Hayat Glutensiz de Güzel
07.10.2019
Anasayfa > Haberler > Koltuklara Güç Veren Kişiler Olmalıyız
Koltuklara Güç Veren Kişiler Olmalıyız
AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır ve Mehmet Akif Yılmaz ile Derinceli muhtarları konuk eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, "Koltuklardan güç alan değil koltuklara güç veren kişiler olmalıyız" dedi

 
Çakır ve Yılmaz’dan Ziyaret

31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından çalışmalarına başlayan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu kez makamında AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır ve Mehmet Akif Yılmaz ile Derinceli muhtarları konuk etti. Göreve başlamasından dolayı Başkan Aygün’ü tebrik eden Milletvekilleri Çakır ve Yılmaz, Derince’de beş yıllık süreçte gönül belediyeciliğinin en güzel şekilde uygulanacağına inandıklarını belirterek, başarı dileklerini iletti. Başkan Aygün de Milletvekilleri Sami Çakır ve Mehmet Akif Yılmaz’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, hep birlikte Derince’nin geleceğine imza atacaklarını söyledi.

 

 

Ortak Amacımız Derince’ye Hizmet

Derince’de yeni dönemde görev yapacak olan mahalle muhtarlarının da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Aygün, birlik ve beraberlikle aşılamayacak sorun olmadığını ifade etti. Devlet yapısı içerisinde muhtarlıkların çok önemli bir rolü olduğunu belirten Başkan Aygün, “Hepimizin ortak amacı Derince’mize hizmet etmek. Biz koltuklardan güç alan değil koltuklara güç veren kişiler olmalıyız. Yapacağımız icraatlarla Cumhurbaşkanımızın omuzlarındaki yükü azaltmalıyız.” dedi. Muhtarlar da Başkan Aygün’ü seçim başarısından dolayı tebrik ederek, görevinde başarılar diledi.

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar