Rektör Hülagü'den Başkan Aygün'e Ziyaret
16.04.2019
Çenesuyu’nda Fiyatlar İndirildi
15.04.2019
Başkan Aygün, Halkın Mutluluğuna Ortak Oluyor
15.04.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Bulut: Derince'miz 2023’e Hazır
Başkan Bulut: Derince'miz 2023’e Hazır
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, makamında konuk ettiği ziyaretçileriyle sohbet ederek “Hizmete sunduğumuz kalıcı eserlerimiz ve yapımı devam eden projelerimizle Derince'miz yarınlara, 2023 hedefine hazır” dedi

 
Farklı Kesimlerden Konuklar

İlçeye değer katan vizyon projeleri belirlerken istişareye önem veren Başkan Bulut, bu bağlamda toplumun tüm dinamikleri ile bir araya gelmeye özen gösteriyor. Başkan Bulut, son olarak kısa adı Ser-KOOP olan Derince Servis Personel Öğrenci Turizm ve Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi’nin Başkanı Hakan Badem ve yönetim kurulu üyeleri, Turgutreis İlkokulu Müdürü Ahmet Köksal, Derince Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Meral Şahin Günkut, Derince Yavuz Sultan Selim İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İlyas Kocaman ve okul aile birliği yöneticileri ile Cımbızlar Kuran Kursu’nda hafızlık eğitimlerini tamamlayarak, hafızlık icazet belgelerini alan öğrenciler ve hocalarını konuk etti.

 

 

Kendimizi Değil, Kentimizi Düşündük

Geride kalan dört buçuk yıllık süreçte hizmete sundukları projelere vurgu yapan Başkan Bulut, “Derince’mizi yarınlara hazırlarken bunu sizlerle birlikte başardık. Oturduğumuz koltuktan güç alan değil, bilakis o koltuğa güç veren bir anlayışla hareket ettik. İlçemizi herkesin yaşamaktan mutluluk duyduğu bir kent haline getirirken bu başarıda hiç kuşkusuz sizlerden aldığımız destekte önemli rol oynadı.  Mesai mefhumu gözetmeksizin Derince’miz için çalışırken kendimizi değil, kentimizi düşündük. Ne mutlu bize ki hizmete sunduğumuz kalıcı eserlerimiz ve yapımı devam eden projelerimizle Derince’miz yarınlara, 2023 hedefine hazır” dedi.

 
 
 
 
 
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar