Türkiye'nin Uzaktan Kumandalı Piyadeleri Geliyor
05.12.2018
Başkan Bulut: Derince'miz 2023’e Hazır
04.12.2018
Teğmen Sarıdağdan Başkan Bulut’a Ziyaret
04.12.2018
Anasayfa > Haberler > Mutluluğa Engel Yok
Mutluluğa Engel Yok
Derince Belediyesi Engelsiz Yaşama Destek Merkezi'nin (EYDEM) Dünya Engelliler Günü dolayısı ile düzenlediği program coşku içerisinde geçti

 
Derince’de Özel Bir Program

Derince’deki engelli bireylerin ve ailelerinin toplumsal hayat içerisinde daha fazla yer almaları amacıyla hizmet veren Engelsiz Yaşama Destek Merkezi’nde (EYDEM) Dünya Engelliler Günü dolayısı ile çok özel bir program düzenlendi. Yenikent Mahallesi’nde yer alan kurs merkezinde düzenlenen etkinliğe Derince Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Mamat, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Lokman Karaaslan, EYDEM yetkilileri, usta öğreticiler, engelli bireyler ve aileleri katıldı.

 

 

Asıl Engel Yüreklerdedir

Kursiyerlere ve ailelerine bu anlamlı gün dolayısıyla çeşitli hediyeler veren, sonrasında EYDEM’de yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yardımcısı Ayşe Mamat, “Bizler Derince Belediyesi olarak EYDEM bünyesinde hem ailelerimize hem de çocuklarımıza destek olmaya gayret ediyoruz. Biz sadece bugün değil her zaman sizlerin yanındayız. Asıl engel yüreklerdedir. EYDEM çatısı altında engelli ailelerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için ne yapılması gerekiyorsa yerine getiriyoruz” dedi.

 
 
 
 
 
 
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar