Başkan Aygün, Halkın Mutluluğuna Ortak Oluyor
15.04.2019
Belediye Derincespor Şampiyon
14.04.2019
Başkan Aygün ve Teşkilatlar Tek Yürek
14.04.2019
Anasayfa > Haberler > Emekli Öğretmenlere Hizmet Şeref Belgesi
Emekli Öğretmenlere Hizmet Şeref Belgesi
Derince'de Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen programda emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgeleri takdim edildi

 
Bakan Selçuk’un Mesajları

Sabancı Ortakları ve Çalışanları İlkokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programına başta Derince Kaymakamı Cemil Aksak ve Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, İlçe Müftüsü Mecit Amil, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Yüksel, milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler ilgi gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda açılış konuşmasını Mevlana İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İsmail Oğul yaptı. Emekli öğretmenler adına Kemal Kartal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır’ın konuşmalarıyla devam eden programda Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un gönderdiği kutlama mesajı okundu.

 

 

Öğretmenlere Ödülleri Verildi

7/C sınıfı öğrencilerinden Beytullah Aykız ve 8/A sınıfı öğrencilerden Sena Albayrak’ın “Öğretmenimin Elleri” adlı şiiri seslendirdikleri programda yedinci ve sekizinci sınıf öğrencileri hazırladıkları “Hızlandırılmış Ders” adlı komedi skeci sergiledi. Sinevizyon gösterisinin sahnelendiği programda ayrıca “Bir Kor Düşmüş” adlı oratoryo ve okul korosunun sahnelediği gösteriler de büyük beğeni topladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlik ayrıca emekli öğretmenlere hizmet şeref belgeleri takdim edildi.  Program Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen voleybol ve dart turnuvasında dereceye giren öğretmenlere ödüllerinin verilmesiyle sona erdi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar