Şeker: Derince’miz Daha da Değer Kazanacak
12.04.2019
Başkan Aygün: Davamız, Hedefimiz Çok Büyük
12.04.2019
Aygün’den BLD Derincespor’a Tam Destek
11.04.2019
Anasayfa > Haberler > Derince’de Öğretmenler Günü Coşkusu
Derince’de Öğretmenler Günü Coşkusu
24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Yelken Kafe'de düzenlenen programda Derince’de görev yapan öğretmenler bir araya geldi

 
Yelken Kafe’de Buluştular

Derince Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçedeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenlerin onuruna bir akşam yemeği verdi. Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen programa ilçede görev yapan öğretmenler yoğun ilgi gösterdi. Öğretmenler Günü’ne özel olarak düzenlenen program Derince Kaymakamı Cemil Aksak, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Oman Karabayır, İlçe Halk Eğitim Müdürü Abdülkadir Yardımcı, milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenleri bir araya getirdi.

 

 

Öğretmenler Bir Araya Geldi

Yemek ikramının gerçekleştiği ve müzik dinletisinin de sunulduğu programa gösterilen ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Derince’mize kazandırdığımız bu güzide merkezimiz Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonunda kıymetli öğretmenlerimizle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu birlik ve beraberliğimiz hiçbir zaman bozulmasın. Bu vesileyle ülkemizin geleceği olan yavrularımızı yetiştiren öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar