Derince’mize Sevdamız Hiç Bitmeyecek
17.05.2019
Başkan Aygün Minik Hafızları Kutladı
17.05.2019
Başkan Aygün Öğrencilerin Coşkusuna Ortak Oldu
16.05.2019
Anasayfa > Haberler > DER-MEK Ailesinin Öğretmenler Günü Mutluluğu
DER-MEK Ailesinin Öğretmenler Günü Mutluluğu
Derince Belediyesi'nin Halk Eğitim Müdürlüğü ile birlikte eğitim verdiği DER-MEK bünyesinde görev yapan usta öğreticiler 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte bir araya geldi

 
Yelken Kafe’de Bir Araya Geldiler

Kültürel ve sosyal belediyecilik alanında önemli çalışmalara imza atan Derince Belediyesi’nin projeleri arasında yer alan DER-MEK, ilçede binlerce kursiyere ev sahipliği yapıyor. Derince Belediyesi’nin İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ile eğitim verdiği DER-MEK, ilçede 7 ayrı noktadaki merkezi ile farklı branşlarda kurslar düzenliyor. Derince Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları (DER-MEK) bünyesinde başarıyla görev alan usta öğreticiler bu kez kurslar dışında kendileri için düzenlenen özel etkinlikte bir araya geldi. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen program DER-MEK ailesini bir araya getirdi.

 

 

 

24 Kasım’a Özel Program Düzenlendi

Öğretmenler Günü buluşmasına Derince İlçe Halk Eğitim Müdürü Abdülkadir Yardımcı, Derince Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Lokman Karaaslan, DER-MEK ve Halk Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ile usta öğreticiler yoğun ilgi gösterdi. Programda açılış konuşmasını yapan İlçe Halk Eğitim Müdürü Abdülkadir Yardımcı, kursların düzenlenmesine olan katkılarından dolayı Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’a teşekkür ederek, tüm öğretmenleri tebrik ettiğini ifade etti. Derince Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Lokman Karaaslan da DER-MEK bünyesinde çok başarılı çalışmaların gerçekleştiğini belirterek, “Başta DER-MEK’li usta öğreticilerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin bu özel günlerini kutluyorum” dedi.

 
 
 
 
 
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar