Çavuşlu ve Çıraklı Arasındaki Köprü Yenileniyor
17.06.2019
Başkan Aygün'den Babalar Günü Mesajı
16.06.2019
Aygün: Derince İçin Birlikte Varız
16.06.2019
Anasayfa > Haberler > Bulut: Ne Söz Verdiysek Yerine Getirdik
Bulut: Ne Söz Verdiysek Yerine Getirdik
Yerel ve ulusal basının temsilcileri ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, geride kalan 4 buçuk yıllık süreçte ilçeye kazandırdıkları projeleri yerinde anlattı

 
Vizyon Projeleri Hizmete Sunduk

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, geride kalan dört buçuk yıllık süreçteki projelerini anlattığı basınla buluşmasında kentimizin yerel ve ulusal medya temsilcileri ile bir araya geldi. İlk olarak Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda basın mensupları ile buluşan Başkan Bulut, bu kompleksin ilçeye değer katan prestij bir proje olduğuna vurgu yaptı. Yelken Kafe’nin açılışıyla birlikte Körfez’in en gözde projeleri arasındaki yerini aldığını belirten Başkan Bulut, “Yelken Kafe projemiz seçim vaatlerimizde yoktu. Ancak göreve geldikten sonra bu projemizi hayata geçirme kararı aldık. Bir yandan altyapı çalışmalarımızı sürdürürken diğer taraftan da vizyon projelerimizi hizmete sunmaya devam ediyoruz” dedi.

 

 

Projelerimiz Artık Birer Kalıcı Eser

Başkan Bulut, Yelken Kafe’de gerçekleşen buluşmanın ardından basın mensupları ile birlikte sırasıyla Dumlupınar Spor ve Rekreasyon Alanı, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, 1071 AK Merkez, Yenikent Kapalı Pazar, Hoca Ahmet Yesevi Camii ve Çenesuyu’nu ziyaret ederek, yapılan çalışmalarla ilgili yerinde açıklamalarda bulundu. Derincelilere verdikleri tüm sözleri tutmanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Bulut, “Seçim beyannamemizde belirttiğimiz projelerimizi bugün artık birer kalıcı eser haline dönüştürdük. Bazı projelerimizde ise çalışmalarımız devam ediyor. Bunların dışında artı projelerimizi de inşa ederek, halkımızın hizmetine sunduk. ” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar