Derincemize Önemli Yatırımlar Kazandıracağız
16.06.2019
Derince’de Gençlik Merkezleri Hayata Geçiyor
14.06.2019
Derince’yi Neler Bekliyor
13.06.2019
Anasayfa > Haberler > Sıfır Atık Projesine Derince’den Tam Destek
Sıfır Atık Projesine Derince’den Tam Destek
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın başlatmış olduğu "Sıfır Atık" projesine Derince Belediyesi ve ilçedeki kuruluşlardan tam destek geldi

 
Bilgilendirme Toplantısı

Kaynakların daha verimli kullanılması maksadıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan “Sıfır Atık” projesi Derince’de hayat buluyor. Atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan proje kapsamında Derince’de eğitim veren Sabancı Ortakları ve Çalışanları İlkokulu Konferans Salonu’nda bir program düzenlendi. İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Derince Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen programa katılım yoğun oldu.

 

 

İklim Değişikliği Konuşuldu

Proje koordinatörü Müslüm Yıldız, Derince Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ömer Cömert ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nermin Tol, tarafından bilgilendirmelerin yapıldığı programda iklim değişikliği temasının üzerinde duruldu. İklim değişikliğinin tüm insanlığın sorunu olduğunun belirtildiği Derince’deki seminere ilçede bulunan tüm okul yöneticileri, çevre kolu öğretmenleri, okul aile birliği üyeleri, toplu konut ve sitelerin yöneticileri de katıldı.

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar