Milli Heyecan Derince'de Yaşandı
12.06.2019
Belediye Meclisi'nde 4 Madde Görüşüldü
12.06.2019
Başkan Aygün’e Ziyaretler Sürüyor
11.06.2019
Anasayfa > Haberler > AK Merkez’de 4 Katlı Otopark Tamamlanıyor
AK Merkez’de 4 Katlı Otopark Tamamlanıyor
Derince'nin kalbinde yükselmeye devam eden prestij projeler arasındaki 1071 AK Merkez'in katlı otopark kısmı tamamlanmak üzere. Yapımı ile birlikte hizmete girecek olan 400 araç kapasiteli otopark ilçedeki trafik sorununun çözümüne de katkı sunacak

 
1071 AK Merkez Yükseliyor

Derince’yi kültürel ve sanatsal anlamda Kocaeli’nin odak noktası konumuna getirecek olan 1071 Anadolu Kongre Merkezi, hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Kentimizin en önemli kültür ve sanat merkezleri arasında yer alan Kongre Merkezi, Sırrıpaşa Mahallesi Bahar Caddesi üzerindeki alanda yükseliyor. Yaklaşık 3 bin m2’lik alana inşa edilen Kongre Merkezi, tamamlanmasıyla kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmaya başlayacak. 1071 kişilik konferans salonu ile Derince’yi sanatın merkezine dönüştürecek olan yapı, katlı otopark ve sosyal donatıları ile de göz kamaştırıyor.

 

 

Çok Amaçlı Olarak İnşa Ediliyor

İlk etapta yapımı büyük ölçüde tamamlanan katlı otoparkıyla vatandaşlara hizmet vermeye başlayacak olan AK Merkez, bu özelliğiyle trafik sorununa da çözüm üretmiş olacak. 400 araç kapasiteli dört katlı otopark alanının kaba inşaat tamamlanırken, ince işçilik çalışmaları ise devam ediyor. Derince’nin merkezine çok amaçlı olarak inşa edilen 1071 AK Merkez’in bünyesinde konferans salonu ve katlı otoparklar dışında, dükkanlar, çok amaçlı salon, derslikler, okuma salonları, kütüphane, kurs merkezleri, kafeterya, teras alanı, çocuk ve gençlik eğlence merkezleri de yer alıyor.

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar