Başkan Aygün'den Babalar Günü Mesajı
16.06.2019
Aygün: Derince İçin Birlikte Varız
16.06.2019
Başkan Aygün Ankara’da Temaslarda Bulundu
16.06.2019
Anasayfa > Haberler > İshakçılar Güreşlere Hazır
İshakçılar Güreşlere Hazır
21-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan 15. Taşköprü Hasat Sonu Festivali ve Yağlı Güreşleri öncesinde İshakçılar'da hazırlıklar sürüyor. Birbirinden ünlü başpehlivanların güreş tutacağı organizasyon Türkiye'ye örnek olan İshakçılar Er Meydanı'nda yapılacak

 
21-23 Eylül Tarihleri Arasında

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un sportif yatırımlar noktasında Derince’ye kazandırdığı İshakçılar Er Meydanı, çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Derince’nin eski köy ve yeni mahallelerinin merkezi olan İshakçılar’a inşa edilen 5 bin seyirci kapasiteli Er Meydanı’nda gerçekleşecek olan güreşler öncesi artık son hazırlıklar tamamlanmak üzere. Bu yıl 21-23 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 15. Taşköprü Hasat Sonu Festivali ve Yağlı Güreşleri’ne güreş camiası ve sporseverlerin yine büyük ilgi görmesi bekleniyor.

 
 
Ankaralı Yasemin ve Barış Bahtiyar

Türkiye’ye örnek proje olarak nitelenen Er Meydanı’nda gerçekleşecek olan güreşlerin takvimi de belirlendi. Belirlenen programa göre 21 Eylül Cuma günü saat 14.00’de okunacak Mevlid-i Şerif ile organizasyonun açılış töreni yapılacak. 22 Eylül tarihindeki ikinci gün programında saatler 20.00’yi gösterirken ise Ankaralı Yasemin ve Barış Bahtiyar, sahne alarak bölge sakinlerine konser verecek. Organizasyonun üçüncü ve son günü olan 23 Eylül tarihinde ise yağlı güreşler yapılacak. Saat 10.00 itibari ile başlayacak olan organizasyonda farklı boylarda güreşler tutulacak.

 
 
Başpehlivanlar Güreş Tutacak

Birçok ünlü başpehlivanın katılacağı güreşlere İsmail Balaban, Hasan Cengiz, Turan Balaban, İbrahim Çoraman, Şaban Yılmaz, Nadir Takı, Murat Gençtürk, Osman Aynur, Faruk Akkoyun, Ahmet Kavakçı, Süleyman Aykırı, Furkan Altın, Emre Erkal, İsmail Erkal, Ahmet Serbest, Erkan Ertan, Arif Akın, Tanju Gemici, Ertuğrul Dağdeviren, İsmail Koç, Mustafa Batu, Şadi Kurt, Serkan Serttürk, Mehmet Yeşil, Mustafa Başdemir, Fatih Atlı, Ali Rıza Kaya, Semih Turgut, Reşat Turgut, Kaan Kaya, Gökhan Şimşek, Mustafa Kemal Karaboğa, Ümit Balta ve Fatih Çakıroğlu’nun katılması kesinleşti.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar