Rıza Bey Konağı’nın Dış Cephesi Tamamlandı
30.01.2019
Erdoğan'ın Çıkışının Üzerinden 10 Yıl Geçti
30.01.2019
Hizmet İçi Eğitime Önem Veriliyor
30.01.2019
Anasayfa > Haberler > Derince’de Bisiklet Şöleni
Derince’de Bisiklet Şöleni
Derince Kent Meydanı'nda düzenlenen programda okullarını ilk beş sırada bitirerek mezun olan öğrencilerle, sportif ve kültürel branşlarda ülke çapında dereceye giren toplam 304 öğrenciye Başkan Bulut tarafından bisiklet hediye edildi

 
304 Öğrenci Bisikletlerine Kavuştu

Derince’de eğitim veren ilk, orta ve liselerde okul hayatını sürdüren öğrencileri başarılı olmaları yönünde teşvik etme ve bisiklet kullanmaya özendirme amacıyla bir proje hazırlayan Derince Belediyesi, bu çalışmanın sonunda öğrencileri ödüllendirdi. Kent Meydanında düzenlenen programda okullarını ilk beş sırada bitirerek mezun olan öğrencilerle, sportif ve kültürel branşlarda ülke çapında dereceye giren toplam 304 öğrenciye Başkan Bulut tarafından yaz tatili öncesinde bisiklet armağan edildi. Derince Kent Meydanı’nda gerçekleşen bisiklet dağıtım törenine Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Başkan Yardımcıları Nurettin Işık, Ayşe Mamat, Osman Ergin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabayır, İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, meclis üyeleri, muhtarlar, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci velileri yoğun ilgi gösterdi.

 

 

Hiçbir Başarı Ödülsüz Kalmaz

Bisiklet dağıtım töreninde bir konuşma yapan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, eğitime yönelik çalışmaları her zaman desteklediklerini belirterek, “Bir öğretim yılını daha geride bıraktık. Başarılı öğrencilerimizi aileleriyle birlikte burada ağırlamak, sizlerle bir arada olmak bizim için mutluluk verici. Hiçbir başarı ödülsüz kalmaz anlayışıyla hareket ederek bu başarılarınızı taçlandırarak sizleri ödüllendiriyoruz. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam için sporun hayatımızdaki yeri çok önemli. Bu anlamda hizmete sunduğumuz projelerin yanında yavrularımızın başarıya ve spora yönlendirilmesi noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu vesileyle tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı tatiller diliyorum” dedi. Derince Kaymakamı Akın Yılmaz da yaptığı konuşmada “Siz derslerinizde başarı sağlayıp gerekli olan bilgi birikimi sağlarsanız, bunun karşılığını mutlaka alırsınız. Bu noktada bugün 304 öğrencimiz bisiklet ile ödüllendirildi. Belediye başkanımızı bu düşüncesinden dolayı tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki eğitim hayatınızda da hepiniz hedeflediğiniz tüm okullara kavuşursunuz.” dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar