93 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
04.03.2019
Belediye Derincespor Adım Adım Zirveye
04.03.2019
Belediye Derincespor Çok Farklı: 6-0
25.02.2019
Anasayfa > Haberler > Yolumuza Kararlılıkla Devam Ediyoruz
Yolumuza Kararlılıkla Devam Ediyoruz
AK Parti Derince İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği İstişare Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulunan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, "Güçlü Cumhurbaşkanı, Güçlü Meclis için yolumuza kararlılıkla devam ediyoruz” dedi

 
İstişare Kurulu Toplantısı

24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi AK Parti Derince İlçe Teşkilatı bir program daha düzenledi. Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleşen İstişare Kurulu Toplantısı’nda, hem yerel gündem değerlendirildi hem de 24 Haziran seçimleri ile ilgili yol haritası çizildi. AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz ve teşkilat mensupları katılım gösterdi.

 

 

En Önemli Gücümüz Projelerimiz

İstişare Kurulu Toplantısında ilk konuşmayı yapan İlçe Başkanı İbrahim Şirin, “Kadın kolları, gençlik kolları ve ana kademe olarak seçimlere hazırız. 24 Haziran seçimlerinden de alnımızın akıyla çıkacağımıza olan inancımız tam” dedi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut da yaptığı konuşmada “Geride kalan dört yıllık süreçte halkımıza ne söz verdiysek yerine getirdik. Yaklaşan seçimler öncesi bizim en önemli gücümüz hizmete sunduğumuz projelerimiz. Güçlü Cumhurbaşkanı, Güçlü Meclis için yolumuza kararlılıkla devam ediyoruz. 24 Haziran seçimlerine doğru ilerlerken teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışmalara imza atıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar