Yeni Otoparklar Yıl Sonuna Kadar Ücretsiz
06.03.2019
93 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
04.03.2019
Belediye Derincespor Adım Adım Zirveye
04.03.2019
Anasayfa > Haberler > Derince'de Açılışlar Devam Ediyor
Derince'de Açılışlar Devam Ediyor
Çenedağ Mahallesi Denizciler Caddesi'nde hizmet verecek olan Uğur Pastanesi ve Miraj Bayan Kuaför adlı işyerlerinin açılışlarını Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut yaptı

 
Uğur Pastanesi’nin İkinci Şubesi

Son zamanlarda birçok işletmenin hizmete girdiği Derincede bu kez iki ayrı işyerinin açılışı gerçekleştirildi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, oda başkanları, ilçe protokolü ve esnafların yoğun ilgi gösterdiği açılışlar Çenedağ Mahallesi’nde yapıldı. İlk olarak Denizciler Caddesi No: 49/B adresinde açılışı gerçekleştirilen Ekrem Kalkan’a ait Uğur Pastanesi, Hafız Hasan Caddesi’ndeki işyerinin ardından ikinci şubesi ile Derincelilere hizmet vermeye başladı.

 

 

Miraj Bayan Kuaför El Değiştirdi

İlçedeki açılışlardan ikincisi ise yine Çenedağ Mahallesi Denizciler Caddesi No: 54 adresindeki Miraj Bayan Kuaför’ünde oldu. Kuaför salonunu yıllardır başarılı bir şekilde işleten Selma Yıldız, işletmeyi kuaför salonu çalışanlarından Gamze Şener’e devretti. Yeni açılan her iki işletmenin de Derince’ye hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Başkan Bulut, “Rabbim işletme sahiplerine bol ve hayırlı kazançlar nasip etsin. Yaptığımız çalışmalar ve hizmete giren işletmelerle Derincemiz büyümeye devam ediyor” dedi.

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar