DEAH Mescidi Yenilendi
11.02.2019
Rıza Bey Konağı Tarihe Işık Tutacak
11.02.2019
Derince'nin Nüfusu: 140 Bin 982
01.02.2019
Anasayfa > Haberler > Bulut: STK’larımıza Önem Veriyoruz
Bulut: STK’larımıza Önem Veriyoruz
Marmara Mardinliler Derneği yönetimi ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, sivil toplum kuruluşlarının dinamik yapısı ile kentin en önemli unsurları olduğunu ifade etti

 
Mardinliler’den Başkan Bulut’a Ziyaret

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, sivil toplum kuruluşları ile istişareler kapsamında bu kez Marmara Mardinliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulunu ağırladı. Başkan Bulut’un makamında gerçekleşen görüşmede Dernek Başkanı Ekrem Güneri, aslen Mardinli olan Derince Belediyesi Meclis Üyesi Nurhan Baytak, yönetim kurulu üyeleri Selahattin Atalay, Ata Sayılı, Murat Eraslan, Metin Untunç ve Şehmuz Güneri hazır bulundu.

 

 

Başkan Bulut’tan İstişare Vurgusu

Ziyarette dernek başkanı Güneri, derneğe olan katkıları nedeniyle Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’a teşekkür ederek, çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Başkan Bulut da Derince’nin ve ilçe halkının yararına olan tüm çalışmaları desteklemeyi sürdüreceklerini belirterek “Sivil toplum kuruluşlarımız dinamik yapısı ile kentimizin en önemli unsurları arasında yer alıyor. İlçemize yaptığımız ve yapacağımız hizmetler öncesinde derneklerimizle istişare içerisinde olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar