Engelsiz Hayaller Ebruya İşlendi
05.12.2018
Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey Türkiye'ye Geliyor
05.12.2018
Türkiye'nin Uzaktan Kumandalı Piyadeleri Geliyor
05.12.2018
Anasayfa > Haberler > DER-MEK Büyük Bir Aile
DER-MEK Büyük Bir Aile
Altı ayrı merkezde binlerce kursiyere eğitim veren DER-MEK’in usta öğreticileri ile bir araya gelen Başkan Bulut, “Bugün artık bir aile kimliği içerisinde faaliyetlerini sürdüren DER-MEK’te kursiyerlerimize aynı zamanda istihdam olanağı da sunuyoruz” dedi

 
 
Yelken Kafe’de Buluştular

Derince Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları (DER-MEK) ilçe genelinde 6 ayrı merkezde faaliyetlerini devam ettiriyor. Derince Belediyesi’nin İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ile birlikte çalışmalara imza attığı DER-MEK bünyesinde görev yapan bayan usta öğreticiler, Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda bir araya geldi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve İlçe Halk Eğitim Müdürü Muhammet İpekdal’ın da katıldığı programda aynı zamanda Dünya Kadınlar Günü kutlaması gerçekleştirildi.

 

 

Halkımızın Yanındayız

DER-MEK ailesinin büyümesinde usta öğreticilerin çok önemli rolü olduğuna değinen Başkan Bulut, “Bizler belediye olarak sadece ilçemize vizyon projeler kazandırmakla kalmıyor, kültürel faaliyetlerimizle de halkımızın yanında yer almaya devam ediyoruz. Bu bağlamda DER-MEK çatısı altında açtığımız kurslarla vatandaşlarımıza hem kendilerini geliştirme imkanı sunuyor hem de bu kurslar vesilesiyle istihdam olanağı sağlıyoruz. DER-MEK ailesi içinde görev yapan usta öğreticilerimize de sundukları katkılar için teşekkür ediyorum” dedi.

 

 
    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar