Engelsiz Hayaller Ebruya İşlendi
05.12.2018
Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey Türkiye'ye Geliyor
05.12.2018
Türkiye'nin Uzaktan Kumandalı Piyadeleri Geliyor
05.12.2018
Anasayfa > Haberler > TÜGVA Heyetinden Başkan Bulut’a Ziyaret
TÜGVA Heyetinden Başkan Bulut’a Ziyaret
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, TÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut, Derince İlçe Temsilcisi Selman Çakıroğlu ve TÜGVA yöneticilerini konuk etti

Yeni nesil vakıfçılık anlayışı

Kısa adı TÜGVA olan Türkiye Gençlik Vakfı, yeni nesil vakıfçılık anlayışı ile Türkiyenin dört bir yanında teşkilatlanmayı sürdürüyor. Bu bağlamda Derince’deki teşkilatlanmasını da tamamlayan Türkiye Gençlik Vakfı yöneticileri, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’u ziyaret etti. Başkan Bulut’un makamında gerçekleşen görüşmede TÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut, Derince İlçe Temsilcisi Selman Çakıroğlu, Derince Medya İletişim Koordinatörü Enes Güler, Derince Ortaokul Koordinatörü Furkan Güler ve Derince Lise Koordinatörü Abdulkadir Gözütok hazır bulundu. 

 

Gençlerin her zaman yanındayız

Derince’de gerçekleştirilecek faaliyetlerin istişare edildiği görüşmede söz alan Akbulut ve Çakıroğlu, TÜGVA ailesi olarak öncelikle gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözettiklerini belirttiler. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ise yaptığı konuşmada vakıf temsilcilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Türkiye Gençlik Vakfı’nın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı çalışmalara imza atacağına dair şüphemiz yok. Biz de Derince Belediyesi olarak gençliğin yararına olacak her türlü projede yer almaktan mutluluk duyacağız” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar