Derince’de Yatırım Atağı Devam Ediyor
09.07.2018
İbn-i Sina Mahalle Konağı’nda Sona Gelindi
09.07.2018
Yesevi Camii Şekilleniyor
09.07.2018
Anasayfa > Haberler > YELKEN’de Son Dokunuşlar
YELKEN’de Son Dokunuşlar
Derince Belediyesi tarafından inşa edilen Yelken Kültür Merkezi Kafe ve Restaurant'ın iç mimari çalışmalarında sona gelinirken çevre düzenlemeleri ise devam ediyor

 
Harikalar Sahili ile bütünlük sağlıyor

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un prestij projeleri arasında yer alan Yelken Kültür Merkezi Kafe ve Restaurant’ta çalışmalar büyük oranda tamamlandı. Yavuz Sultan Mahallesi Rıhtım Caddesi üzerindeki alana inşa edilen Yelken Kültür Merkezi, konumu itibariyle Harikalar Sahili ile bütünlük sağlıyor.  Eşsiz görünümü ve manzarasıyla büyük beğeni toplayan proje sadece Kocaeli’nin değil bölgenin de en gözde noktaları arasında yer alıyor. İç mimari çalışmaların büyük oranda tamamlandığı Yelken Kültür Merkezi Kafe ve Restaurant projesinde çevre düzenlemesi ise devam ediyor.

 

 

Yeşil ve mavinin en güzel tonu

Derince’ye değer katacak olan proje yelken şeklindeki görünümü ve asma katlarıyla Körfez manzarasını tüm güzelliğiyle ortaya çıkartıyor. Panaromik asansörü ile Körfez’in görünümünü farklı açılardan yansıtan Yelken Kültür Merkezi, seyir teraslarının yer aldığı yelken katlarıyla, Derince’ye prestij kazandıracak. Hizmete açılmasıyla birlikte büyük ilgi görmesi beklenen Yelken Kültür Merkezi’nde düğün salonları, kafe ve restaurantlar gibi birçok sosyal alan da yer alıyor. Konumu itibariyle sahil şeridi ile bütünlük sağlayan Yelken Kültür Merkezi Kafe ve Restaurant, yeşil ve mavinin tonunu en güzel şekilde yansıtarak Derince’ye olan ilgiyi daha da arttıracak.

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar