Sırrıpaşa Mahallesi’nde Asfalt Seferberliği
13.07.2018
Derince’de Temizlik Mesaisi
12.07.2018
Derince’de Yeşillendirme Çalışmaları
12.07.2018
Anasayfa > Haberler > Bulut: Birlikte Daha Nice Eserlere İmza Atacağız
Bulut: Birlikte Daha Nice Eserlere İmza Atacağız
Derince'yi cazibe merkezi haline getirmek için çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiren Başkan Bulut, sık sık esnaf ziyaretleri yaparak projelerini ilçe dinamikleriyle paylaşıyor

 
Denizciler Caddesi esnafıyla istişare

Göreve geldiği günden beri gerek güncel sorunların çözümü gerekse projelerin belirlenmesi noktasında istişareye büyük önem veren Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, bu kez Denizciler Caddesi’nde hizmet veren esnafları ziyaret etti. Halka hizmet etmek için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Başkan Bulut, düzenli aralıklarla muhtarlar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, meslek örgütleri, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geliyor. Son olarak beraberinde AK Parti Derince İlçe eski Başkanı Ahmet Ark ile birlikte Denizciler Caddesi esnaflarını ziyaret eden Başkan Bulut, projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Derince’nin geleceğini şekillendirecek çalışmalara imza atarken ilçe halkının görüş ve önerilerine önem verdiklerini belirten Başkan Bulut, “Halkımızla, esnaflarımızla ve kentimizin dinamikleriyle yaptığımız istişareler projelerimizi belirlememize de ışık tutuyor” dedi.

 

 

Birbirinden önemli projeler hayata geçti

Yaptıkları bütün çalışmaların ve hayata geçirdikleri projelerin ilçe halkının menfaati için olduğunu söyleyen Başkan Bulut, “Sizlerden aldığımız güç ile birlikte Derince’miz için çalışıyoruz. Bugün Derince’mize artı değer kazandıran birçok çalışmayı hayata geçirdik. İlçemize değer katacak olan Yelken projemiz ve Kapalı Yüzme Havuzu’nda artık sona gelindi. Anadolu Kültür ve Sanat Merkezi’miz ile Yenikent’e inşa edeceğimiz Kapalı Pazar projelerinde inşa sürecine girdik. Sporcu Fabrikası, 20 metrelik yol ve viyadükler. Bunların hepsi ilçemizin kazanımları oldu. Aynı şekilde köylerimizi de asla merkezden ayırmadık. İshakçılar’a inşa ettiğimiz kültür merkezi ve spor tesislerinin ardından şimdi de Er Meydanı projemizi hayata geçirdik. Birlikte daha nice eserlere imza atacağız” dedi. Denizciler Caddesi esnafları da Başkan Bulut’a kente kazandırdığı hizmetler nedeniyle teşekkür ederek, ilçe menfaatine yapılacak olan her çalışmada destek olacaklarının sözünü verdi.

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar