Derince’ye Yeni Park ve Yeşil Alan
10.07.2018
Derince’de Yatırım Atağı Devam Ediyor
09.07.2018
İbn-i Sina Mahalle Konağı’nda Sona Gelindi
09.07.2018
Anasayfa > Haberler > Çenesuyu Kocaeli’nin En Önemli Markası
Çenesuyu Kocaeli’nin En Önemli Markası
AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut'un konuğu olarak Çenesuyu Fabrikası'nda incelemelerde bulundu

 
Üretim kapasitesi arttı, pazar payı büyüdü

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un girişimleri ile Kocaeli’nin en önemli markaları arasındaki yerini alan Çenesuyu, son dönemde yapılan çalışmalarla üretim kapasitesini arttırarak, pazar payını büyüttü. Başkan Bulut’un gerçekleştirdiği yatırımlarla ilk etapta fabrikanın mevcut 2 bin m2’lik kullanım alanı 4 bin m2’ye çıkarıldı. Kullanım alanı genişleyen ve çehresi değişen tesislere yeni makine alındı. Eski makine saatte 12 bin pet şişe üretirken, saatte 45 bin pet şişe üreten yeni makinenin faaliyete geçmesiyle birlikte tesislerde günümüzde saatte 57 bin pet şişe üretimi yapılıyor.

 

 

Yapılan yatırımları yerinde inceledi

AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Derince’ye yaptığı ziyaretler kapsamında Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin ile birlikte günümüzde uluslararası piyasaya da açılan Çenesuyu Fabrikası’nda yapılan yatırımları inceledi. Çenesuyu’nun doğru zamanda yapılan başarılı hamlelerle büyüdüğünü belirten Şentürk, “Çenesuyu gibi önemli bir değeri hak ettiği noktaya taşıyan Derince Belediye Başkanımız Ali Haydar Bulut’u kutluyorum. Çenesuyu bugün sadece Derince’nin değil aynı zamanda Kocaeli’nin de en önemli markaları arasında yer almaktadır” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar