Yesevi Camii Şekilleniyor
09.07.2018
Sporun Merkezi Derince
05.07.2018
Kesin Seçim Sonuçları Açıklandı
05.07.2018
Anasayfa > Haberler > İkinci Viyadüğün Ayakları Yükseliyor
İkinci Viyadüğün Ayakları Yükseliyor
İzmit, Derince ve Körfez ilçelerini kuzeyden direkt olarak birbirine bağlayan alternatif yol projesi içerisindeki ikinci viyadükte çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor

 
İlk viyadük 2016 yılında hizmete açılmıştı

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un üzerinde önemle durduğu 20 metrelik yol projesinde sona doğru geliniyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ilçedeki viyadük çalışmaları kapsamında Cımbızdere Viyadüğü, 2016 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştı. Sırrıpaşa ve Çenedağ mahallelerini birbirine bağlayan birinci viyadük 170 metre uzunluğunda, 30 metre yüksekliğinde ve 6 açıklıklı olarak inşa edilmişti.

 

 

Kuzeyden alternatif güzergah oluşacak

İzmit-Derince ve Körfez ilçelerini kuzeyden direkt olarak birbirine bağlayan alternatif yol projesi içerisinde yer alan ikinci viyadükteki çalışmalar ise devam ediyor. Çenedağ Mahallesi Esentepe mevkii ile Çınarlı’yı birbirine bağlayacak olan viyadüğün tamamlanmasıyla birlikte yol kısalacak ve ulaşım daha güvenli hale gelecek. 20 metre genişlik ve 134 metre uzunluğa sahip olacak olan viyadüğün yılsonunda tamamlanması hedefleniyor. Projenin tamamlanmasıyla birlikte hem Derince hem de kentimiz için alternatif bir ulaşım güzergahı oluşacak.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar