Olaylı Derbi Tatil Edildi
20.04.2018
Öğrencilerden Jandarmaya Sevgi Seli
19.04.2018
Eğitimi, Hizmetlerimizin En Başına Yazıyoruz
19.04.2018
Anasayfa > Haberler > Derince Lisesi Büyük Bir Aile
Derince Lisesi Büyük Bir Aile
Derince Lisesi Mezunları'nın artık geleneksel hale getirdiği ve bu yıl sekizincisini düzenlediği Pilav Günü etkinliğine okul mezunları yoğun ilgi gösterdi

 

Bu yıl sekizincisi düzenlendi

Derince Lisesi’nden mezun olanları bir araya getirmeyi hedefleyerek başlatılan Derince Lisesi Mezunları Pilav Günü etkinliği bu yıl yine coşku içerisinde geçti. Artık geleneksel hale getirilen ve bu yıl sekizincisi düzenlenen Pilav Günü’ne okul mezunlarının yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca da katıldı. Derince Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Necdet Meriçli ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

 

 

Derince Belediyesi’ne teşekkür

Derince Lisesi marşının da okunduğu programda bir konuşma yapan dernek başkanı Necdet Meriçli, başta Derince Belediyesi olmak üzere etkinliğe katkı sunan kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Okulun eski müdürlerinden Yaşar Aka’nın konuşması ile devam eden programda AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca da bir selamlama konuşması yaptı. Konuşmaların sona ermesinin ardından geçmiş yıllarda okulda görev yapan isimlere plaket takdimi gerçekleşti. Fotoğraf sergisi ve pilav ikramının da yapıldığı etkinlikte dostluklar tazelenip, anılar paylaşıldı.

 

 

 

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Fotoğraf Albümü
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Vapur Saatleri
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar
Faydalı Linkler