Derince’de Görüntü Kirliliğine Geçit Yok
17.02.2020
Sudan’da Şehit Ömer Halisdemir Camii Açılışı
15.02.2020
Derince’de Yoğun Temizlik Mesaisi
14.02.2020
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün’den Geçmiş Olsun Ziyareti
Başkan Aygün’den Geçmiş Olsun Ziyareti
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Çenedağ Mahallesi sakinlerinden Durmuş Çetin'in torunu Ceyhan Barış Altun'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

 
Gönül belediyeciliği anlayışıyla hizmet maratonuna devam eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, vatandaşların daima yanında olmaya özen gösteriyor. Bu kapsamda sık sık ev ziyaretlerinde bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu kez Derince Belediyesi Meclis Üyesi Furkan Güngör ile birlikte Çenedağ Mahallesi sakinlerinden Durmuş Çetinin torunu Ceyhan Barış Altun’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ceyhan Barış Altun’la bol bol sohbet eden ve geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Aygün, her zaman Derincelilerle bir arada olmayı sürdüreceklerini ifade etti.
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita

 

Yerel Yönetimde şeffaflığın sağlanması, bireylerin yönetime ortak olması, Belediye – Vatandaş kaynaşmasının gerçekleşmesi için yöneten ve yönetilen arasındaki engelleri ortadan kaldırarak, siz vatandaşlarımızın sorunlarının en kolay şekilde yetkililere ulaştırılması, böylece sorunların çözümlenmesini hedefleyen yep yeni bir projeyi hayata geçirdik.

 

ÇÖZÜM MASASI Nasıl İşliyor?

 

Çözüm Masasının işleyişinde tüm iletişim araçları etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Belediye hizmet binamızda oluşturulan Çözüm Masası aracılığı ile halkımızın müracaatları şu şekilde alınmaktadır;

 

Kişisel Başvuru;

 

Belediyemize şahsen gelerek müracaat eden vatandaşlarımız Çözüm Masası uzmanları tarafından karşılanmaktadır. Kişinin kişisel bilgileri ve müracaatın özeti sisteme kaydediliyor. Kaydedilen bu bilgi müracaat konusuna göre ilgili Belediye birimi tarafından görülüyor. İlgili birimin verdiği cevap sistemden de takip edilerek size müracaatınızın cevabı iletiliyor.

 

Telefon Aracılığı ile Başvuru;

 

239 44 66 numaralı telefonumuz mesai saatleri içerisinde aranabilmektedir. Arayan vatandaşlarımız  uzmanlarımız tarafından cevaplandırılmakta ve aynı şekilde sisteme kaydedilerek ilgili birimden cevap alınıp müracaat sahibine dönülmektedir.

 

İnternet Aracılığı ile Başvuru;

 

İnternet kullanıcıları müracaatını sisteme kaydedebilmekte ve sisteme kaydedilen bu müracaatlar Çözüm Masası ekibimiz tarafından takip edilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

 

 Şikayet ve İstekleriniz İçin  

 

Çözüm Masası vatandaşlarımızın yönetime katılması ve yönetimi destekleyebilmesi için bilgi ve belgelere ulaşmasını kolaylaştırmakla birlikte vatandaşlarımızın bilgiye ulaşım haklarını kullanmasını da sağlamaktadır.

 

 Önceki Başvurularınız Takip Etmek İçin

">Çözüm Masası
Derince Kurumlar