Derince’de Parklar Yenileniyor
22.01.2020
Aydınlatmalara Düzenli Bakım Yapılıyor
22.01.2020
İmar Planı Hakkında Duyuru
21.01.2020
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün İstişareye Önem Veriyor
Başkan Aygün İstişareye Önem Veriyor
Ülkemizin ve kentimizin gelişiminde kurumların uyumlu çalışmasının önemine vurgu yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu kapsamda çeşitli temaslarda bulunmaya devam ediyor

 
Korkmaz ve Paça’ya Ziyaret

İl ve ilçe genelinde çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu bağlamda son olarak beraberinde AK Parti İl Teşkilat Başkanı Av. Halit Çokan ile birlikte Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz ve Kocaeli Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça ile bir araya geldi. Ziyaretler kapsamında ilk olarak Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz’a konuk olan Başkan Aygün, ardından Kocaeli Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paçayı ziyaret etti.

 

 

İsmail Öztürk’ü Konuk Etti

Tüm kurumlarla uyum içerisinde çalışmanın önemine değinen Başkan Aygün, ev sahiplikleri dolayısıyla Korkmaz ve Paça’ya teşekkür etti. Başkan Aygün, gün içerisindeki temasları esnasında Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İsmail Öztürkü de Derince Belediyesi’nde konuk etti. Derince’de hizmete sunulan projelerle ilgili istişarelerin de gerçekleştiği görüşmenin sonunda Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İsmail Öztürk, Başkan Aygün’e ev sahipliği için teşekkür ederek görevinde başarılar temennisinde bulundu.

 
 
 
 


   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita

 

Yerel Yönetimde şeffaflığın sağlanması, bireylerin yönetime ortak olması, Belediye – Vatandaş kaynaşmasının gerçekleşmesi için yöneten ve yönetilen arasındaki engelleri ortadan kaldırarak, siz vatandaşlarımızın sorunlarının en kolay şekilde yetkililere ulaştırılması, böylece sorunların çözümlenmesini hedefleyen yep yeni bir projeyi hayata geçirdik.

 

ÇÖZÜM MASASI Nasıl İşliyor?

 

Çözüm Masasının işleyişinde tüm iletişim araçları etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Belediye hizmet binamızda oluşturulan Çözüm Masası aracılığı ile halkımızın müracaatları şu şekilde alınmaktadır;

 

Kişisel Başvuru;

 

Belediyemize şahsen gelerek müracaat eden vatandaşlarımız Çözüm Masası uzmanları tarafından karşılanmaktadır. Kişinin kişisel bilgileri ve müracaatın özeti sisteme kaydediliyor. Kaydedilen bu bilgi müracaat konusuna göre ilgili Belediye birimi tarafından görülüyor. İlgili birimin verdiği cevap sistemden de takip edilerek size müracaatınızın cevabı iletiliyor.

 

Telefon Aracılığı ile Başvuru;

 

239 44 66 numaralı telefonumuz mesai saatleri içerisinde aranabilmektedir. Arayan vatandaşlarımız  uzmanlarımız tarafından cevaplandırılmakta ve aynı şekilde sisteme kaydedilerek ilgili birimden cevap alınıp müracaat sahibine dönülmektedir.

 

İnternet Aracılığı ile Başvuru;

 

İnternet kullanıcıları müracaatını sisteme kaydedebilmekte ve sisteme kaydedilen bu müracaatlar Çözüm Masası ekibimiz tarafından takip edilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

 

 Şikayet ve İstekleriniz İçin  

 

Çözüm Masası vatandaşlarımızın yönetime katılması ve yönetimi destekleyebilmesi için bilgi ve belgelere ulaşmasını kolaylaştırmakla birlikte vatandaşlarımızın bilgiye ulaşım haklarını kullanmasını da sağlamaktadır.

 

 Önceki Başvurularınız Takip Etmek İçin

">Çözüm Masası
Derince Kurumlar