Şairler ve Ozanlar Derince'de Buluşacak
28.11.2019
Derince'de Vezneler Hafta Sonu Açık
28.11.2019
Başkan Aygün’den DER-MEK Ailesine Kutlama
28.11.2019
Anasayfa > Haberler > Ergün Gıda Dualarla Açıldı
Ergün Gıda Dualarla Açıldı
Derince Kent Meydanı’nda dualarla hizmete açılan Ergün Gıda’nın açılışında konuşan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Yeni işletmenin, ülkemize, ilimize ve ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi

Açılışa İlgi Büyüktü

Derince Kent Meydanı’ndaki yeni yerinde hizmet verecek olan Ergün Gıda’nın açılışı protokol ve vatandaşların geniş katılımıyla gerçekleşti. Programa Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Abdullah Köktürk, Derince İlçe Müftüsü Mecit Amil, AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Her İşletme Artı Değer

Halil Özcan’ın sahibi olduğu Ergün Gıda’nın açılışında konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Abdullah Köktürk, “Ekonomimize faydalı olacak böyle bir mekanı açtıkları için Halil Özcan’ı kutluyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yaptığı konuşmada, “Öncelikle Ergün Gıda’nın sahibi Halil Özcan kardeşimizi tebrik ediyorum. Her işletme ülke ekonomimize artı değer katar. Bu değerlerin çoğalması arzusuyla yeni işletmenin ülkemize, ilimize ve ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Mecit Amil’in yaptığı duaların ardından gerçekleşen kurdele kesimiyle Ergün Gıda hizmete açıldı.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita

 

Yerel Yönetimde şeffaflığın sağlanması, bireylerin yönetime ortak olması, Belediye – Vatandaş kaynaşmasının gerçekleşmesi için yöneten ve yönetilen arasındaki engelleri ortadan kaldırarak, siz vatandaşlarımızın sorunlarının en kolay şekilde yetkililere ulaştırılması, böylece sorunların çözümlenmesini hedefleyen yep yeni bir projeyi hayata geçirdik.

 

ÇÖZÜM MASASI Nasıl İşliyor?

 

Çözüm Masasının işleyişinde tüm iletişim araçları etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Belediye hizmet binamızda oluşturulan Çözüm Masası aracılığı ile halkımızın müracaatları şu şekilde alınmaktadır;

 

Kişisel Başvuru;

 

Belediyemize şahsen gelerek müracaat eden vatandaşlarımız Çözüm Masası uzmanları tarafından karşılanmaktadır. Kişinin kişisel bilgileri ve müracaatın özeti sisteme kaydediliyor. Kaydedilen bu bilgi müracaat konusuna göre ilgili Belediye birimi tarafından görülüyor. İlgili birimin verdiği cevap sistemden de takip edilerek size müracaatınızın cevabı iletiliyor.

 

Telefon Aracılığı ile Başvuru;

 

239 44 66 numaralı telefonumuz mesai saatleri içerisinde aranabilmektedir. Arayan vatandaşlarımız  uzmanlarımız tarafından cevaplandırılmakta ve aynı şekilde sisteme kaydedilerek ilgili birimden cevap alınıp müracaat sahibine dönülmektedir.

 

İnternet Aracılığı ile Başvuru;

 

İnternet kullanıcıları müracaatını sisteme kaydedebilmekte ve sisteme kaydedilen bu müracaatlar Çözüm Masası ekibimiz tarafından takip edilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

 

 Şikayet ve İstekleriniz İçin  

 

Çözüm Masası vatandaşlarımızın yönetime katılması ve yönetimi destekleyebilmesi için bilgi ve belgelere ulaşmasını kolaylaştırmakla birlikte vatandaşlarımızın bilgiye ulaşım haklarını kullanmasını da sağlamaktadır.

 

 Önceki Başvurularınız Takip Etmek İçin

">Çözüm Masası
Derince Kurumlar