Başkan Aygün, Çocukların Mutluluğuna Ortak Oldu
15.11.2019
En Özel Hobi Bahçesi
15.11.2019
Derince Akşamları Bir Başka Güzel
15.11.2019
Anasayfa > Haberler > Millet Kıraathanesi'nde Buluştular
Millet Kıraathanesi'nde Buluştular
Her hafta cumartesi günleri "Gençlik Buluşması" programında bir araya gelen İmamı Azam Camii Kur'an Kursu öğrencileri bu kez Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün'ün misafiri olarak Millet Kıraathanesi'nde buluştu

 
Cumartesi Buluşmaları Devam Ediyor

Derince Yenikent Mahallesi’nde yer alan İmamı Azam Camii Derneği Gençlik Kolları her hafta cumartesi günleri “Gençlik Buluşması” etkinlikleri düzenliyor. İmamı Azam Camii Kuran Kursu öğrencilerinin katılımıyla Mevlid-i Nebi Haftası kapsamında gerçekleşen program bu kez Derince Belediyesi tarafından hizmete sunulan Deniz Mahallesi’ndeki Millet Kıraathanesi’nde düzenlendi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen programa İmamı Azam Camii İmam Hatibi Zekeriya Altuntaş, İmamı Azam Camii Derneği Üyeleri Abdullah Babayiğit, Sinan Gezer, Gençlik Kolları Başkanı Özcan Güney, Hocalar Adem İşçe ve Adem Averbek ile vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

 

 

Gençlerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz

Kur’an-ı Kerim tilavetinin gerçekleştiği, sohbetlerin yapıldığı programda bir selamlama konuşması yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Millet Kıraathanemizle halkımızın bir yandan dinlenip, kitap okuyup, sohbet edebileceği, diğer taraftan çayını, kahvesini yudumlayacağı bir alan oluşturduk. Bu akşam sizleri burada misafir etmekten dolayı mutluyuz. Siz kıymetli gençlerimizi bundan sonra da sık sık buraya bekliyoruz. Yaptığımız hizmetler, hayata geçirdiğimiz projelerimizde daima önceliğimiz olan gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. İmamı Azam Camii İmam Hatibi Zekeriya Altuntaş da ev sahipliğinden dolayı Başkan Aygün’e teşekkürlerini iletti.

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar