Derince Meclisi Mehmetçiğin Yanında
15.10.2019
Aygün’den Erol ve Aydınlık’a Ziyaret
15.10.2019
Başkan Aygün Cemiyetlerde
14.10.2019
Anasayfa > Haberler > Aygün: Hayat Glutensiz de Güzel
Aygün: Hayat Glutensiz de Güzel
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, çölyak hastalığı ile ilgili başlattığı farkındalık çalışması kapsamında Elisa ve Göktuğ Güreli kardeşler ile Elifsu Akkoç'u evlerinde ziyaret etti

 
Güreli ve Akkoç Ailelerine Ziyaret

Glutensiz besinler alarak hayatlarını sürdüren çölyak hastaları için Derince Belediyesi tarafından bir farkındalık çalışması başlatıldı. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün bizzat ilgilendiği çalışmalar kapsamında ev ziyaretleri de yapılıyor. Başkan Aygün, Derince genelinde yaptığı ev ziyaretleri esnasında bu kez çölyak hastası çocukları olan Güreli ve Akkoç ailelerinin hanelerine konuk oldu.

 

Her Zaman Yanlarında Olacağız

Elisa ve Göktuğ Güreli kardeşler ile Elifsu Akkoçu evlerinde ziyaret eden Başkan Aygün, “Hayat glutensiz de güzel diyerek çölyak hastalarımızla ilgili bir farkındalık çalışması başlattık. Bugün ziyaret ederek glutensiz gıda paketlerini de teslim ettiğimiz yavrularımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Başta ilçemiz olmak üzere bu konudaki hassasiyetimizi onların yaşamlarının tüm alanlarında göstermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar