Aygün: Çalışma Azminiz Bizlere Güç Veriyor
07.11.2019
Derince Encümeni’nde İki İhale Yapıldı
06.11.2019
Derince Meclisi’nde Kararlar Oy Birliğiyle
06.11.2019
Anasayfa > Haberler > 15 Temmuz Şehitlerimiz Derince’de Anılacak
15 Temmuz Şehitlerimiz Derince’de Anılacak
15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıldönümü dolayısıyla Derince Kent Meydanı'nda düzenlenecek olan programda Şehitlerimiz bir kez daha rahmet ve minnetle anılacak

Derinceliler Kent Meydanı’nda Buluşacak

Bundan üç yıl önce Fetullahçı Terör Örgütünün hain darbe girişimine karşı kahramanca direnen milletimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde demokrasi zaferine imza atmıştı. Bu kutlu zaferin üçüncü yıl dönümünde Derince Kaymakamlığı ve Derince Belediyesi de yurt genelinde olduğu gibi Kent Meydanı’nda bir anma programı düzenliyor. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında düzenlenecek programda Şehitlerimiz bir kez daha rahmet ve minnetle anılacak.

 

Kuran-ı Kerim Tilaveti Okunacak

Derince Kent Meydanı’nda gerçekleşecek program 15 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak ve ilerleyen saatlere kadar devam edecek. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, protokol konuşmaları ile sürecek olan programda Şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim tilaveti okunacak, dualar edilecek. Kent Meydanı’nda kurulu olan dev ekran aracılığıyla 15 Temmuz hain darbe girişiminde halkımızın kahramanlık destanını anlatan belgesellerin ve videoların yayınlanacağı programda ayrıca katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunulacak.   
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar