Mağduriyetleri Giderildi
13.10.2019
Kapalı Pazar İçin Komisyon Kuruldu
13.10.2019
Derince’de Mehmetçik için Zafer Duası
12.10.2019
Anasayfa > Haberler > Gönül Köprüleri Kuruyoruz
Gönül Köprüleri Kuruyoruz
İlçe genelinde mahalle bazlı ziyaretlerini sürdüren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu kez Çavdar Caddesi esnafları ile bir araya geldi

 
Çavdar Caddesi Esnafı ile Buluşma

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçenin farklı mahallelerinde düzenlenen toplantılarda vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Aygün bu kez 15 Temmuz Şehit Polis Serdar Gökbayrak Kur’an Kursu’nda düzenlenen kahvaltıda Çavdar Caddesi esnafları ile bir araya geldi. Başkan Aygün’ün yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Şirin ve Ayşe Mamat, Derince Belediyesi Meclis Üyeleri Nurhan Baytak ve Mustafa Morgül, İbni Sina Mahalle Muhtarı Ömer Karadeniz, Sırrıpaşa Mahalle Muhtarı Hülya Yıldırım ve esnafların katılımı ile gerçekleşen toplantıda ilçede hizmete girecek olan projelerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

 

 

Derince’mizi Hep Birlikte Yönetiyoruz

Konuşmasında katılımcı yönetim anlayışının önemine vurgu yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Bizim için en önemli unsur istişare. Daha önce de vurguladığımız gibi Derince’mizi hep birlikte yönetiyoruz. Bu anlayışla hareket ederek sık sık vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Esnaflarımızla sohbet etme imkanı bulduğumuz bu toplantılarımız son derece verimli geçiyor. Derince’mize hizmet etme gayesiyle gönül köprüleri kurarak yolumuza devam ediyoruz” dedi. Çavdar Caddesi esnaflarının bölgeyle ilgili yapılmasını istedikleri düzenlemeleri de değerlendireceklerini belirten Başkan Aygün, “İlçe sakinlerimizin talep ve önerileri bizim için çok önemli” dedi.

 

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar