Çöp Konteynerleri Dezenfekte Ediliyor
19.08.2019
Belediye Derincespor’da Hazırlıklar Sürüyor
19.08.2019
Deprem Şehitlerimiz Dualarla Anıldı
17.08.2019
Anasayfa > Haberler > Başkan Aygün Cemiyetlerde
Başkan Aygün Cemiyetlerde
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, hafta sonu gerçekleşen cemiyetlere katılarak ilçe halkının mutluluklarına ortak olmayı ihmal etmiyor

 
Başkan Aygün Yalnız Bırakmıyor

Derinceli hemşehrilerinin iyi ve kötü gününde yanında olmaya önem veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, hafta sonu düzenlenen düğün ve sünnet cemiyetlerine katılmayı ihmal etmiyor. Başkan Aygün, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde Elif ve Ayhan Macit’in çocukları Kemal Miraç için düzenlediği sünnet cemiyetine katıldı. Başkan Aygün, El Asya Düğün Salonu’nda düzenlenen ve Gamze Öktem ile İsmail Koç’un yaşamlarını birleştirdiği düğün törenine de katılarak genç çifte mutluluklar diledi.

 

 

Ailelerin mutluluğuna Ortak Oluyor

Başkan Aygün hafta sonu Yelken Kafe’de düzenlenen ve Hande Adıgüzel ile Kadir Kılıç’ın yaşamlarını birleştirdiği düğün törenine de katıldı. Milletvekilleri İlyas Şeker ve Sami Çakır’ın da katıldığı cemiyette gençlerin nikahını kıyan Başkan Aygün, hediyesini takdim etmeyi ihmal etmedi. Başkan Aygün, ayrıca Lastik İş Sendikası Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ve Merve Akın ile Umut Acar’ın hayatlarını birleştirdiği düğün törenine katılarak, ailelerin mutluluğuna ortak oldu.

    
Tweetle Facebookta Paylas
 
 
BAŞKAN DERİNCE KURUMSAL BİLGİ HİZMETLERİ PROJELER E-BELEDİYE İLETİŞİM
Özgeçmiş
Başkanın Mesajı
Başkana Mesaj
Muhtarlarımız
Tarihi
Nüfus
Vizyon
Misyon
Komisyonlar
Yönetim Şeması
Belediye Encümeni
Başkan Yardımcıları
Müdürlükler
Bilgi Edinme
Kent Rehberi
Başvuru Takip
Online Ödeme
Duyurular
Online İmar Durumu
Online Harita
Beyaz Masa
Derince Kurumlar