HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Dumlupınar Spor Merkezi´nde Çalışmalar Başladı
Orjinal Resim

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ilçeye kazandırdığı Dumlupınar Spor Merkezi’nde faaliyetler başladı. 8 ayrı branşta kursların düzenleneceği merkezde ilk olarak kick boks antrenmanları start aldı

 

8 Branşta Faaliyet

Gençliğe ve spora yatırımların hız kesmediği Derince’de hizmete sunulan son tesisler olan Dumlupınar Spor Merkezi’nde faaliyetler hafta sonu itibarıyla başladı. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün atıl durumdayken yaptığı düzenlemelerle ilçeye kazandırdığı Dumlupınar Spor Merkezi, başta bölge sakinleri olmak üzere tüm ilçe halkına hizmet veriyor. Yapılan düzenlemelerle birlikte çocuklar, gençler ve kadınların yararlanacağı çok amaçlı bir spor merkezi oluşturuldu. Hafta sonu itibarıyla çalışmaların başladığı merkezdeki ilk gün antrenmanlarını Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar da takip etti. 170 m2 spor alanı, 30 kişilik bekleme salonu ve seyirci izleme alanı, kayıt alanı, soyunma odaları ve tuvaletlerin yer aldığı merkezde 8 branşta eğitimler verilecek.

 

Kayıtlar Devam Ediyor

Haftanın 7 günü sabah 09:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermeye başlayan tesiste çocuklar ve gençler cimnastik, wushu, kick boks, tekvando ve folklor kurslarına katılacak, kadınlar için ise step aerobik, zumba ve pilates branşlarında kurslar açılacak. Ayrıca haftanın iki günü çocuklar ve anneler için özel etkinlikler düzenlenecek. Hafta sonu itibarıyla çalışmaların başladığı tesiste ilk olarak kick boks antrenmanları yapıldı. Antrenör Murat Polat öncülüğünde antrenmanların gerçekleştiği kick boks antrenmanını veliler de kendileri için ayrılan özel bölümde oturarak takip ettiler. Kayıt sürecinin devam ettiği Dumlupınar Spor Merkezi’ne vatandaşlar bizzat başvurabileceği gibi 0262 606 1994 numaralı telefondan da detaylı bilgi alabilecek.