HABER
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber
Başkan Aygün Esnaflar ve Gençlerle Sohbet Etti
Orjinal Resim

Deniz Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ardından Millet Kıraathanesi’ni ziyaret ederek burada gençlerle bir araya geldi

 

Önce Esnaf Ziyareti

Derince genelinde farklı bölgelerde esnaf ve vatandaş buluşmalarına devam eden Başkan Zeki Aygün, bu kez Deniz Mahallesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Esnaf ziyaretleri esnasında Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’e AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, Belediye Meclis Üyeleri Nurhan Baytak, Kenan Yalçın, Mustafa Morgül ve teşkilat yöneticileri de eşlik etti. Esnaf buluşmalarının kendileri için çok önemli olduğunu belirten Başkan Aygün, projelerini paylaştığı esnafların talep ve önerilerini de dikkatle dinledi.

 

Millet Kıraathanesi

Başkan Aygün ayrıca Deniz Mahallesi’ndeki Tarihi Gar Binası’nda hizmet veren Millet Kıraathanesi’ni de ziyaret etti. Yaklaşık 4 bin 500 kitaplık kütüphaneye sahip olmasının yanı sıra ders çalışan öğrencilerden, araştırma yapmak ve kitap okumak isteyen tüm kesimlere hitap eden Millet Kıraathanesi’nde gençlerle bir araya gelen Başkan Aygün, “Yaptığımız projelerle bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Fotoğraflar